HETI Jälkidesi alkoholipohjainen desinfiointiaine 5L

34,45  sis alv.

Ei varastossa, vain jälkitoimituksena

Tuotetunnus (SKU): 14826394 Osasto:

Kuvaus

HETI Jälkidesi 5 L on käyttövalmis alkoholipitoinen liuos esimerkiksi elintarvike- ja muiden korkean hygienian tilojen puhtaiden pintojen desinfiointiin. HETI Jälkidesin käyttö on helppoa. Liuos sumutetaan tai pyyhitään pinnalle ja haihtuessaan pinta desinfioituu. Runsaamman annostelun yhteydessä pinnan voi halutessa myös pyyhkiä kertakäyttöpyyhkeellä. Tuote ei sisällä peseviä ainesosia, joten likaiset pinnat täytyy esipuhdistaa ennen desinfiointia.
pakkauskoko: 5 litraa desinfiointiaine puhtaille pinnoille alkoholipitoinen ei tarvitse pyyhkiä ei jätä jäämiä pintoihin ei ole testattu eläinkokeilla Suomessa valmistettu Avainlippu-tuote
Myyntierä: 1

Mikkelin Toimistotarvike
Yleistä yksityisyydestä

Tämä sivusto käyttää evästeitä, jotta voimme tarjota sinulle parhaan mahdollisen käyttäjäkokemuksen. Evästetiedot tallennetaan selaimeesi ja ne suorittavat toimintoja, kuten tunnistavat sinut, kun palaat verkkosivustollemme, ja auttavat tiimiämme ymmärtämään, mitkä sivuston osat ovat mielestäsi mielenkiintoisimpia ja hyödyllisimpiä.